Yaşam Alanlarınızın Atmosferini Tazeleyin

Organizasyon: kültürel olarak başarı ve kolay yaşam için temel bir özellik olarak tanımlanmıştır. Organizasyon sanatı kimilerine kolay gelir ama kimileri için biraz daha zor olabilir, özellikle de her zaman meşgul olanlar ve gün içinde hiç yeterli saati olmayanlar. Organizasyon ve üretkenlik birlikte ilerler ve her biri diğerini etkiler. Verimlilik düzeylerini yüksek tutmak için organize olmalısınız ve genellikle organize bireyler üretkendir. Neyse ki, hayatınızın bu bölümünü (en azından) düzenli tutmak için evinizin etrafında kullanabileceğiniz birçok farklı taktik var. Bugün, yerden tasarruf ederken ve zamanı en üst düzeye çıkarırken organizasyonu çocuk oyuncağı haline getiren dört ürünü öne çıkarıyoruz.

Ev Ofis
Meşgul olduğunuzda, “Ev Ofisi” denilen bir şeyden daha iyi ne yardımcı olabilir? Home Office, en yoğun günlerinizde sıkı çalışmanıza ve misafirler ziyaret ettiğinde dağınıklığı gizlemenize olanak tanır. Ünite iki yükseklikte mevcuttur – Alto ve Basso – ve evinize, Resource Furniture duvar yatağınıza ve Resource Furniture raf sistemlerine (göz kırpma, göz kırpma) uyacak çeşitli kaplamalar mevcuttur. Zihninizi rahat ve akıcı tutmak için şık bir Alpha sandalye veya rahat bir Cep Sandalyesi ile eşleştirin ve yapılacaklar listenizin üstesinden gelin.

Giralot
Bu parça uygun gördüğünüz herhangi bir şekilde kullanılabilir. Kilerdeki yiyeceklerden tabaklara ve bardaklara veya dergilerden ofis malzemelerine kadar Giralot, ihtiyacınız olan şeyleri parmaklarınızın ucunda tutarak her şeyi bulmak için mükemmel bir parçadır. Depolama birimleri, sağa veya sola 180 derece dönebilir ve bir dizi veya renk ve kaplama olarak gelir. Birçok stil seçeneğiyle, toprak tonlarına veya daha parlak yüzeylere sahip bir Giralot’a sahip olabilirsiniz. Ne seçerseniz seçin, Giralot her alanı tamamlayabilir ve günlük işleriniz ve görevleriniz için ihtiyacınız olan şeyleri saklamanız için size şık bir parça verir.


Related Posts

Leave a comment