Dekorasyon İçin İnternetten Alışveriş Yapmanın En İyi Yolu Şah Dekor

Tarihçe

İstanbul’da, 2007 yılında başlayan hikayemizin en heyecanlı bölümüne geldik. Heyecanımızı daha geniş kitlelerle paylaşıp, evlerinize zarafet ve estetik katmak istiyoruz. Ev dekoru ve hediyelik eşya sektöründe Şah Dekor markasıyla ürettiğimiz ürünler ile evlerinize sihirli dokunuşlarla hayatınıza renk katmak istiyoruz. Bu amaçla tüm ev dekorasyon ve hediyelik eşya ürünlerinde yüzlerce ürün çeşidini bünyemizde barındırıyoruz.

Bu hikâyeye başlarken tabii ki bir hedefimiz vardı: O da herkesin evini dilediği gibi dekore edebilmesiydi. Bunun uygun fiyatlarla ve yüksek kalite ile mümkün olduğunun farkındayız.

Üretimimiz ve kalitemiz ile önce Türkiye’de sonra dünyada Şah Dekor markasını üst sıralara çıkarmak için sizlerle çalışmaktan daima mutluluk duyarız.

Vizyon

Şah dekor markamızı müşterilerimizle buluştururken ilk hedefimiz “samimiyet”i sağlamaktı. Minik bir dükkan olarak başladığımız ve ilk günden itibaren kendi üretimimizi yaptığımız ev dekoru ve hediyelik eşya ürünlerimizle bu samimiyeti sağladık. Şimdi vizyonumuz daha geniş. Şah Dekor markasını dünyaya duyurmak. Bunun için iki mottomuz var. “Güven” ve “mutluluk”.

Herkes kendini güvende hissetmek ister. Bu duygu yaradılıştan beri bizimledir. Bunun farkındalığıyla sizlere Şah Dekor “güven”cesiyle hizmet vermek var gücümüzle çalışıyoruz. Diğer mottomuz olan “mutluluk”. Her insanın aradığı bir şeydir. Mutluluk tek bir eylem sonucu oluşan bir duygu değildir. Bazen küçük bir dokunuş mutluluğu getirebilir. İşte Şah Dekor olarak biz de bu küçük dokunuşu getirmenin peşindeyiz. Biliyoruz ki küçük bir dokunuşla değişir dünya.

Şairin dediği gibi “Size gül bahçesi vaad etmiyoruz” ama yuvanıza huzur, mutluluk ve zarafet getireceğimizi vaad edebiliyoruz. www.sahdekor.com  ile evinize ufak bir dokunuşta bulunmamıza izin verir misiniz?

Hedeflerimiz

2007 yılında İstanbul Beylikdüzü’nde küçük bir mağazada ev dekorasyon ürünleri üretirken elbette ki kendimize bir hedef koyduk. Bu hedefin zirvesi tabii ki bir dünya markası olmaktı, ama ilk adımı atmadan zirveye ulaşmanın imkansız olduğunu biliyorduk. O ilk adım “güven”di.

İstedik ki Şah Dekor markası güvencesiyle ürünlerimizi sizlerle buluşturalım. Ev dekorasyon ürünlerimiz ve hediyelik eşyalarımızla evlerinize konuk olalım.

Bugün geldiğimiz noktada ilk adımı başarıyla attığımızı gördük. Şah Dekor markası ile müşterilerimiz arasında oluşan güven bağı bu inancımızı destekledi ve büyümemizde en büyük yardımcımız oldu. Artık sırada dünya pazarı var. Ama önce Türkiye’mizi güzelleştirmek. Daha girmediğimiz, misafir olmadığımız pek çok ev var.

sahdekor.com olarak gücümüzü sizden alarak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Misyonumuz 

Her yolculuk bir hayalle başlar. 2000’li yıllarda mağazamızı açarken biz de hayallerle yola çıktık. Hayaller diyoruz çünkü, geniş bir aile kurmayı hedefledik. Bugün geldiğimiz noktada o geniş ailenin çatısını kurduk.

Sırada mekâna güzellik katmaya geldi. Ev dekorasyon ve hediyelik eşya üretimimizle yaşam alanlarını herkes için estetik hâle getirmek ve ailemiz sayesinde dünya pazarında söz sahibi olmak. Şah Dekor markası bu misyonla kuruldu.

Bu misyonu hayata geçirirken en büyük destekçimizin ailemiz olacağının farkındayız ve bu aileye layık olmaya çalışmamızın gerektiğinin de farkındayız. Hayal kurmak, farkında olmak, kendini bilmek. sahdekor.com olarak kendimizin farkındayız. Evlerinize küçük dokunuşlarda bulunarak büyük değişimler yapmak için elimizden geleni yapıyoruz.

www.sahdekor.com ailesine katılmaya herkesi davet ediyoruz. Tamamen kendi imalatımız olan ev dekorasyon ürünleri ve hediyelik eşyalarla yanınızdayız. Ayrıca iş ortaklarımız ile birebir temastayız. Yani büyük bir aile olarak hazırladığımız tüm ürünleri sizlerle buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

İnsan Kaynakları Misyonumuz

– Şah Dekor markamızın hedeflerine ulaşmada katkı sağlayacak İnsan Kaynakları politika ve uygulamalarını geliştirerek devam ettirmek,
– Değerlerimize, kurum kültürümüze ve şirketimizin stratejik amaçlarına hizmet edecek kişileri etkin bir şekilde seçme ve yerleştirme ile organizasyonun verimliliğini artırmak,
– Adaletli ücret ve yan haklar politikamızı devam ettirmek,
– Şirketimizin hedefleri doğrultusunda inovasyon yatırımları yapmak, çağın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışanlarımızın eğitim ve kariyer gelişim planlarına yönelik gerekli aksiyonları almak ve bu sayede geleceğin liderlerini yetiştirmek,
– Çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak ve “biz” algısı oluşturarak şirketimize bağlılığını arttırmak.

01. MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri Ekibimiz, sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlayabilir ve kişiselleştirilmiş yardım sağlayabilir: planlama, kullanılabilirlik, toplu siparişler, özel siparişler ve teslimat seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

02. SEÇİM

Ev dekorasyon ürünleri ve yüzlerce ürün seçeneğimizin yanı sıra Şah Dekor farkıyla rakipsiz fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfini yaşayın!

03. MEMNUNİYET

Güvenle alışveriş yapın! Memnuniyet Garantimiz ve Fiyat Eşleştirme Sözümüz, satın alma işleminizden teslimata kadar şeffaf takip seçeneğimiz ile memnuniyetinizi garanti eder.

04. TESLİMAT

Siparişiniz onaylandıktan sonra maksimum 3 iş günü içerisinde belirtilen teslimat adresine gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Kargo takip süreci siparişiniz kargoya verildiğinde başlayacaktır.

MEET OUR TEAM

Your Satisfaction defines our Success

Tiny Boer

Tiny Boer

CEO

Tiny's focus is clear: Deliver the best possible customer experience for each of their clients. She works with all team members to ensure that goal is met - each and every day.

John Wilson

John Wilson

Manager

John has always focused on exceptional customer service, attention to detail and offering a friendly, professional and detail-oriented approach for every customer shopping with his team.

Charlotte Hill

Charlotte Hill

Design

"I create environments that compliment your daily life, from a sanctuary for a good night's sleep to a welcoming home to share with family and friends. Color is a key element to any design project".

Jim Shafer

Jim Shafer

Marketing

Jim has over 25 years' experience in the Marketing and Advertising world. He held several senior marketing roles in the automotive business working for Volvo Cars of North America, LLC.

DO YOU HAVE ANY QUESTION ?

Your Satisfaction defines our Success

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]